نمایندگی فیلتر جیمکو JIMCO ساخت کشور اندونزی 

اراعه کننده انواع فیلتر گازوئیل  ( سوخت ) 

فیلتر روغن  ,فیلتر هوا  و هیدورلیک جیمکو 

سفارش ساخت انواع فیلتر هوا . میکرو فیلتر . سپراتور 

مشاوره و فروش 36615541-021   36615634-021 

 

فیلتر روغن راه سازی جیمکو JIMCO

فیلتر روغن صنعتی جیمکو JIMCO 

فیلتر روغن کشاورزی جیکو JIMCO

فیلتر روغن دیزل ژنراتور جیمکو JIMCO

نحویه عملکرد فیلتر روغن

وظیفه فیلتر روغن نیز مانند روغن موتور  می باشد که باید از کیفیت خوبی برخوردار باشد و برای درست کارکردن موتور خوردو یا ماشین آلات باید در نظر گرفت و تعویض به موقع آن هم بسیار مهم می باشد .

وقتی پمپ روغن که در موتور تعبیه شده رو با فشار به قسمت صافی فیلتر که ازانواع  مختلفی ساخته شده که از جنس کاغذ سلولزی یا الیاف مصنوعی ساخته شده عبور کرده و همین فرآینده باعث می شود تمام ناخالصی مانند ذرات یا براده فلزی و هرگونه آلودگی را میگیرد .

 

فیلتر هوا  راه سازی جیمکو JIMCO 

فیلتر هوا  صنعتی جیمکو JIMCO 

فیلتر هوا  کشاورزی جیکو JIMCO

فیلتر هوا دیزل ژنراتور جیمکو JIMCO

تعویض نکردن به موقع فیلتر هوا و آسیب هایی که ممکن است به موتور وارد شود .

هوایی که توسط هواکش موتور به داخل موتور هدایت  می شود حاوی گرد و خاک و ذرات معلق دیگری است که به تدریج با واردشدن به داخل موتور ، موجب آسیب دیدگی جدی آن خواهد شد (گیر کردن سوپاپ ها ، خاک گرفتگی اطراف سوپاپ ها ،خط و خراش دیواره سیلندر و پیستون ها و……) در موتورهای کشاورزی صنعتی , راهسازی  و دیزل ژنراتور که در شرایط گرد و غبار و نامناسبی کار می کنند،

تصفیه هوای ورودی به موتور اهمیت بیشتری پیدا می کند و با ورود کمترین مقدار آلودگی به داخل سیلندر ها به مرور سبب آسیب جدی به آنها خواهد شد. به طور مثال یک موتور چهار سیلندر در ۱۰ ساعت کاری حدود ۳۲۸۰ کیلوگرم هوا مصرف می کند که وجود فیلتر ها و تصفیه کننده های هوا را تصدیق می کند.

فیلتر گازئیل  راه سازی جیکو JIMCO

فیلتر گازوئیل  کشاورزی جیمکو JIMCO

قیلتر گازئیل صنعتی جیمکو JIMCO

فیلتر گازوئیل دیزل ژنراتور جیمکو JIMCO

فیلتر هیدرولیک جیمکو JIMCO 

فیلترهای هیدرولیک Hydraulic Filter

فیلتر های هیدرولیک در ابعاد و ظرفیت مختلف قابل ارئه می باشد که بستگی به نیاز جریان ورودی روغن به دستگاه می باشد و معمولان زیر یک بار فشار ایجاد افت فشار میکند و جنس های , کربن استیل با پوشش گالوانیزه , آلومینیوم , استنلس استیل , و پلاستیکی مانند پلی آمید می باشند . 

هدف از وجود فیلتر در سیستم هیدرولیک جدا کردن و برداشتن هر گونه ذرات خارجی به غیر از روغن در سیستم هیدرولیک است یعنی پاک کردن سیستم از هر گونه ذرات خارجی به غیر از روغن که احتمال ورود به سیستم هیدرولیک را دارند.

اگر ذرات خارجی و رسوبات روغن وارد سیستم هیدرولیک شوند این مسئله سبب نقص شیرها سیلندرها و قطعات دیگر سیستم هیدرولیک می گردد که نهایتاً سیستم هیدرولیکمعیوب شده و از کار می افتد و نتیجاً از کار افتادن سیستم هیدرولیک را باعث می شود.

یک سیستم ساده هیدرولیک معمولاً یک یا دو فیلتر دارد ولی سیستمهای هیدرولیک مدرن امروزی دارای چندین فیلتر در نقاط مختلف سیستم هستند.

برای یک سیستم هیدرولیک باز کردن فیلتر، بازرسی از جهت نداشتن نقص فنی و تمیز کردن کل مجموعه بدنه و عامل فیلتر کننده (و گاهی تعویض عامل فیلتر کننده) و جمع کردن و بستن مجموعه فیلتر و نصب مجدد از موارد ضروری است که بر طبق دستورالعملهای تعمیراتی زمان و نحوه انجام سرویس فیلتر مشخص گردیده است.

قبل از پرداختن به بحث فیلتر ذکر این نکته ضروری است که بدانید فیلترهای هیدرولیک در کارخانجات و مراکز صنعتی مدرن به سیستم هشدار دهنده مجهز هستند. یعنی در صورت وجود ذرات خارجی در فیلتر سیگنال صوتی به صورت بوق یا آلارم و یا سیگنال نوری به صورت روشن شدن لامپ به اتاق کنترل یا PLC می رسد.

فیلتر دیزل ژنراتور جیمکو . فیلتر کاترپیلار جیمکو . فیلتر کامینز جیمکو . فیلتر لوول جیمکو . فیلتر ولوو جیمکو . فیلتر پرکینز جیمکو . 

فیلترها به سه دسته تقسیم می شوند :

۱-فیلتر با توری فلزی Screen Type Filter

۲-فیلتر نوع کیونو Cuno Type Filter

۳-فیلتر میکرونی Micronic Filter

 

فیلتر های اصلی دونالدسون اصلی 

فیلتر روغن دونالدسون اصلی 

فیلتر گازوئیل دونالدسون اصلی

فیلتر هیدورلیک دونالدسون اصلی

فیلتر هوا دونالدسون اصی 

 

فیلتر سوخت ( گازوئیل ) دونالدسون اصلی

فیلتر هیدرولیک دونالسون اصلی

فیلتر روغن دونالدسون اصلی

Donaldson

شرکت دونالدسون در سال 1915 میلادی توسط فرانک دونالدسون تاسیس شد اولین محصول آن تولید یک فیلتر هوای ساده برای حل مشکل تراکتور یک مزرعه دار بود در سال 1920 آتش سوزی ایجاد شده به علت جرقه موتور این شرکت را به سوی تولید اگزوزبرد، موفقیت ها و نوآوری ها در زمینه ماشینهای کشاورزی به تدریج دونالدسون را به سمت بازار ادوات راهسازی و معدنی هدایت کرد.

از سال 1950 دونالدسون وارد بازارهای جهانی گردید در دهه 70 دونالدسون با خرید شرکت توریت وارد صنعت داست کلکتورها شد و در سال 1987 با مالکیت Day Division شرکت کارتر دی یکی دیگر از پیشتازان صنعت داست کلکتورها وارد فاز جدیدی از صنعت تصفیه هوا گردید مجموعه کاملی از این فیلترها در صنایع جوشکاری، شیمیائی، غذائی، چوب و پتروشیمی، پالایشگاه ، توربین های گازوهمچنین انواع فیلترهای هیدرولیک، روغن، سوخت و…از تولیدات شرکت دونالدسون می باشد. فیلتر سپراتور . فیلتر روغن کاترپیلار. فیلتر هوای کاترپیلار . فیلتر گازئیل کاترپیلار . فیلتر دیزل ژنراتور

انواع فیلترهای روغن هوا سوخت ساکورا

فهرست